Reklam kod içeriği yüklenmemiş.
Reklam kod içeriği yüklenmemiş.
Hakkımızda
Gazetemiz hakkında bilgiler

AMAÇLARIMIZ

- 1919'DA BAŞLAYAN ULUSAL KURTULUŞ SAVAŞIMIZ ve 1923'TE GERÇEKLEŞTİRİLEN CUMHURİYET DEVRİMİ İLKELERİNİN YAŞAMASI.

- TÜRKİYE'NİN TAM BAĞIMSIZ, LAİK, DEMOKRATİK BİR ULUS DEVLET; ULUSUMUZUN ÖZGÜR, GÖNENÇLİ, ÇAĞDAŞ YURTTAŞLAR TOPLULUĞU OLMASI.

- ÜLKEMİZDE, HURAFELERİN ve DİNİ SİYASETE ALET EDENLERİN DEĞİL; BİLİMİN, AKLIN, ÇAĞDAŞ DEĞERLERİN EGEMEN OLMASI. ULUSAL KAYNAKLARIMIZA ve MİLLÎ EKONOMİMİZE, ÜLKEMİZİN YÖNETİMİNE; KISACA TAM ANLAMIYLA ULUSAL EGEMENLİĞİMİZE SAHİP ve ULUSAL ÇIKARLARIN ÜSTÜN TUTULDUĞU GÜNLERE ERİŞMEK.

- AYDINLANMANIN IŞIĞINI TÜRKİYE'YE YANSITAN "GÂZİ MUSTAFA KEMAL ATATÜRK"ÜN İLKE VE DEVRİMLERİNİ SAVUNMAK.

GAZETEMİZ, BİRLİĞİMİZİN TEMEL DAYANAĞIDIR. ONU GÜÇLENDİRMEK, ULUSUMUZ ve YURDUMUZU GÜÇLENDİRMEKTİR.

Gazetemizde yayınlanmasını arzu ettiğiniz yazı, deneme, hikaye, şiir,vs ürünlerinizi tekhabergazetesi@gmail.com adresine yollayabilir, ayrıca çeşitli yerlerde bulunan linklerden yararlanabilirsiniz. Gelen yazılar gerekli görüldüğü takdirde anlam bütünlüğü bozulmamak kaydıyla edit edilip yayınlanmaktadır. Yazılarınızda Türkçe karakterler kullanmaya özellikle dikkat ediniz. Gazetemizde yayınlanan yazıların sorumluluğu yazarlarına aittir. Direkt olarak siyasi amaç, reklam ve 3. şahıslara hakaret içeren yazılar kesinlikle yayınlanmaz. Gazetemizde yayınlanan tüm yazıların yayın hakları Tek Haber Gazetesine ait olup, iade edilmez. Yazılar, kaynak gösterilmek, yazarın adını mutlaka belirtmek kaydıyla izin alınmaksızın internet üzerinde kullanılabilinir. Basım için izin almak şarttır.

Sitemizden en iyi şekilde faydalanabilmeniz için çerezler kullanılmaktadır, sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş saylırsınız.