Haber Detayı
10 Mayıs 2022 - Salı 13:32
 
TAMER HASSAN KADAR OLAMADIK...
'Game of Thrones' dizisinde de yer alan ünlü Türk oyuncu Tamer Hassan'dan, Bakırköy Yenimahalle Kadın Futbol Kulübüne büyük destek geldi.
BAKIRKÖY Haberi
TAMER HASSAN KADAR OLAMADIK...

Dün, iki kıymetli misafirim ziyaretime geldiler.

Bakırköy Yenimahalle Spor Kulübü Kadın Futbol Takımı hocası Şenol Çelik ve kulüp başkanı Hikmet Durdu… binbir güçlükle kurdukları futbol takımlarının, rakibini son maçta 10-0 yenmesinin ve Türkiye Şampiyonasına katılmaya hak kazanmalarının gururu-mutluluğu gözlerinden okunuyordu. 'Game of Thrones' dizisinde de yer alan ünlü Türk oyuncu Tamer Hassan bile takımlarına her türlü desteği verirken, ne maçlarında Bakırköy halkının kendilerini yalnız bırakılmalarından, ne de maddi destek göremediklerinden şikayet ettiler. Bakırköylülerin kendilerinin yanında olacaklarına ve asla yalnız bırakmayacaklarına inançları tamdı. O kadar pozitiftiler ki, maçlarında yanlarında olamadığım için ben kendimden utandım.

Sevgili Bakırköylüler; Bakırköy Yenimahalle Spor Kulübü Kadın Futbol Takımını lütfen yalnız bırakmayalım. Kızlarımızın yanında olup onları motive edelim. Sizlerin desteği sayesinde kızlarımız kesinlikle zirveye çıkar ve orada kalır. Çünkü o yetenek, o istek, o azim, Atatürk’ün bizlere emaneti genç kızlarımızda var.

Hatta antrenmanlara-maçlara giderken çocuklarımızı-torunlarımızı da götürelim ki,  onlarda “rol model olabilecek ablalarını” izlemekten mahrum kalmasınlar. Bakırköy’ün çok kıymetli sivil toplum örgütleri, siyasi partileri, sizlerde başarılı, pırıl pırıl genç kızlarımıza destek olun. Unutmayın! Bakırköylü Genç Kızlarımız geleceğimiz ve onlar sizin sevginize-şefkatinize-motivasyonunuza muhtaçlar.

Kadın Futbol Takımımızdan bahsetmişken, Bakırköy Belediyesinin Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Sait Babaoğlu’nu es geçmek yazının tamamına ihanet olurdu. Bakırköy’de Bayan Futbol Takımının kurulmasına öncülük eden, özveri gösteren, maddi-manevi desteğini esirgemeyen Sait müdürümüze sonsuz teşekkür ediyorum.

 

Uzun zamandan sonra, dün Bakırköy Belediye Meclisinin oturumuna katıldım. Belediyeden şikayetçi olanlara da, meclis oturumlarına katılmalarını tavsiye ederim. İnsan orada kendini A Haber’i izliyormuş zannediyor. İlçede yüzlerce sorun var, meclise çok önemli konular gelmiş ama CHP’li belediye meclis üyesi Nagihan Tetik ablamız her zamanki gibi kürsüde o ayın önemli günlerini sayıyor. AK Partili meclis üyesi Emine Dirican ablamız ise, ekonomik sıkıntılar yüzünden anası ağlayan milletin Anneler Gününü anıyor.

Ne kentsel dönüşüm, ne İBB’nin İncirli Caddesi ve İstanbul Caddesi rezaleti, ne bir türlü hayata geçirilemeyen meydan projesi, ne yılan hikayesine dönen belediye hizmet binası, ne bu ay işten çıkarılacak işçiler, ne sahilleri şimdiden işgal eden kaçaklar, ne her adımda önünüzü kesip para isteyen dilenciler, vs. vs. vs…. meclis üyelerinin umurunda…

Tekrar ediyorum, A Haber’i, pardon belediye meclis toplantısını mutlaka gidip izlemenizi öneririm… acayip moraliniz düzeliyor.

 

Not: Bakırköy’ümüzün sevilen-sayılan siyasetçisi MHP eski ilçe başkanı, şimdi il yöneticisi ve belediye meclis üyemiz olan Ahmet Altun, 22 Mayıs 2022 tarihinde Burcu Hazar ile dünyaevine giriyor. Sevgili başkanımıza ve eşine www.tekhabergazetesi.com ailesi olarak bir ömür boyu mutluluklar dileriz.

Kaynak: Editör:
Etiketler: TAMER, HASSAN, KADAR, OLAMADIK...,
Yorumlar
Haber Yazılımı